“Pretresom stana u mjestu Bijela pronađena je manja količina amfetamina, dvije vage za precizno mjerenje, kao i puščana i pištoljska municija. Po nalogu tužioca N.K. je uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga i krivično djelo nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija”, navodi policija.
Osim toga, proaktivnim djelovanjem hercegnovska policija rasvijetlila je tri imovinska delikta – dvije teške krađe u pokušaju i jednu tešku krađu, koja su izvršena u 12.,13. i 14. avgusta, u večernjim časovima.
“Uhapšen je R.T. (18) iz Bijelog Polja sa privremenim boravkom u Herceg Novom. On je, kako se sumnja, upotrebom podesnog sredstva u noći između 12. i 13., kao i u noći između 13. i 14. avgusta pokušao da otuđi novac iz automata koji se nalazi u jednom zabavnom parku”, saopštili su iz Uprave policije.
Preporučeno
On je, kako navode iz policije, nakon ta dva pokušaja, upotrebom podesnog sredstva polomio zaštitni katanac od kase automata u zabavnom parku, odakle je otuđio novac u ukupnom iznosu od 300 eura.
















