Trojica mladića napala portira u Domu starih u Risnu

Trojica mladića napala portira u Domu starih u Risnu

Standard

31/08/2020

09:27

U Domu starih Grabovac u Risnu sinoć oko dva sata poslije ponoći desio se incident u kojem je povrijeđen portir u toj ustanovi.

Prema saznanjima Pobjede, ispred kapije doma pojavila su se tri mladića sa srpskim trobojkama, koji su nakon nekoliko pokušaja uspjeli preskočiti kapiju i prebiti portira koji je obavljajući svoju dužnost bezuspješno pokušavao da spriječi upad .

Direktor Doma starih Srđan Dragomanović, potvrdio je za Pobjedu da se desio incident, navodeći da je portir zadobio povrede i da mu je ukazana ljekarska pomoć u Bolnici “Vaso Ćuković” u Risnu.

Dragomanović je kazao je da je slučaj prijavljen policiji i tužilaštvu, te da očekuje brzu reakciju nadležnih zbog napada na državnu instituciju.

Izvor: Pobjeda
Izvor (naslovna fotografija):ispred kapije doma pojavila su se tri mladića sa srpskim trobojkama, koji su nakon nekoliko pokušaja uspjeli preskočiti kapiju i prebiti portira koji je obavljajući svoju dužnost bezuspješno pokušavao da spriječi upad

Ostavite komentar

Komentari (0)

X