
Podgorička policija uhapsila je juče Podgoričanina M.P. (43) zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično djelo nasilničko ponašanje, te da je zlostavljao T.K. (40) iz Podgorice.
Policijski službenici su prethodno obaviješteni od strane zaposlenih u KCCG da je na ukazivanje pomoći pristupila T.K.
Preporučeno
Kriminalističkom obradom policijski službenici su došli do saznanja da je T.K, 09.11.2018.godine, zajedno sa M.P. putovala iz Beograda za Podgoricu.
“Tokom vožnje ka Podgorici M.P. je, sumnja se, verbalno a zatim i fizički napadao oštećenu zadajući joj više udaraca i upućujući joj prijetnje po život ukoliko ga prijavi policiji. On je, kako se sumnja, nastavio sa zlostavljanjem po njihovom dolasku u njegov stan. Oštećena je uspjela da pobjegne prvo u „Sigurnu žensku kuću“ a zatim se zbog nanesenih povreda javila u UB KCCG“, istakli su u policiji.












