Podgoričanin Sreten Popović (46) uhapšen je zbog sumnje da je počinio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga.
“Službenici Sektora za borbu protiv organizovanog kriminala i korupcije su lišili slobode lice za koje se sumnja da se duži vremenski period bavilo proizvodnjom i krijumčarenjem opojne droge skank.
Policija je lišila slobode S.P. (46) iz Podgorice zbog sumnje da je počinio krivično djelo neovlašćena proizvodnja, držanje i stavljanje u promet opojnih droga i on je
Policija je pretresom dvije lokacije koju koristi osumnjičeno lice pronašla i oduzela oko 50 kilograma biljne materije za koju se sumnja da je opojna droga skank i predmete koji upućuju na sumnju da se ovo lice bavilo proizvodnjom i pakovanjem opojne droge“, saopšteno je iz Uprave policije.
Kako navode, kriminalistička obrada upućuje na sumnju da je pronađena droga bila namijenjena krijumčarenju ka zemljama Zapadne Evrope.
Preporučeno
Iz policije su dodali da je osumnjičeni priveden nadležnom tužiocu.












