Zeković:Uprava policije da pusti pripadnike interventne jedinice koje drže u Policijskoj akademiji

Zeković:Uprava policije da pusti pripadnike interventne jedinice koje drže u Policijskoj akademiji

Standard

04/08/2022

15:54

Aktivista za ljudska prava i koordinator GI “21.maj” Aleksandar Saša Zeković ističe da su pojedini službenici interventne jedinice, koja je bila angažovana da obezbjedi tajno potpisivanje ugovora Vlade sa SPC od juče od 13 sati smješteni u Policijskoj akademiji u Danilovgradu.

“Policijski službenici koji su kao dio interventnih jedinica u proširenom sastavu bili angažovani da obezbjeđuju tajno potpisivanje ugovora Vlade sa SPC od juče, od 13 sati, borave na Policijskoj akademiji u DG u ne baš prijatnim uslovima. Pogoreše tamo!”, kazao je Zeković.

Zatim je dodao da reakcija građana i građanki na ovaj veleizdajnički čin Vlade ostaće mirna, demokratska, a da je jedino oružje glas građana koje se zasniva na slobodi izražavanja.

” Zato Uprava policije treba da “otpušti” jedinice i omogući povratak tih ljudi svojim familijama”, kazao je Zeković.

Povezani članci

Izvor (naslovna fotografija):Aleksandar Saša Zeković

Ostavite komentar

Komentari (0)

X