Čarapić: Ubijeđen sam da Andrija Mandić može biti uspješan šef parlamenta

Čarapić: Ubijeđen sam da Andrija Mandić može biti uspješan šef parlamenta

Standard

13/10/2023

16:10

Član Predsjedništva Evrope sad Vasilije Čarapić kazao je kako vjeruje da Andrija Mandić može ”vrlo kvalitetno” obavljati dužnost predsjednika Skupštine Crne Gore.

Podsjetimo, nakon dogovora o formiranju nove vlasti između PES-a i koalicije “Za budućnost Crne Gore”, Mandić se pominje kao najozbiljniji kandidat za prvog čovjeka zakonodavne vlasti, a Čarapić se uzda u njegove kapacitete.

“Vjerujem da ima tih kapaciteta i ubijeđen sam, pošto vidim koliki je stepen ubjeđenja koalicije ZBCG u to, a i kroz ono što ja znam, da on može obavljati tu jaku državničku funkciju vrlo, vrlo kvalitetno i za dobrobit svih građana”, kazao je on za Adriju.

Novu vlast će, pored PES i ZBCG, još činiti i Demokrate, a za sada nije poznato da li će među konstituentima biti Albanski forum i Albanska alijansa.

Izvor (naslovna fotografija):Vasilije Čarapić

Ostavite komentar

Komentari (0)

X