“Brskovo i Žabljak Crnojevića su prestonice Crne Gore, nećemo valjda da se stidimo od njih”, poručio je Đurović tokom izlaganja ministarki kulture i medija, Tamari Vujović.
Na isti način, dodaje Đurović, nećemo se stiditi ni trobojke.
”Trobojka je naša istorija, to smo mi. I nećemo se stiditi kad uskoro ispred Skupštine Crne Gore bude trobojka”, tvrdi on.
Preporučeno
Kako zaključuje poslanik NSD-a, nada se da neće biti poslanika koji će ulaziti na sporedni ulaz jer se stide da prolaze ispod nje, prenosi RTCG.















