Đurović: TROBOJKA će se uskoro VIORITI ispred Skupštine Crne Gore

Đurović: TROBOJKA će se uskoro VIORITI ispred Skupštine Crne Gore

Standard

24/06/2026

21:17

Šef poslaničkog kluba Nove srpske demokratije, Dejan Đurović, poručio je da će se uskoro ispred Skupštine vioriti trobojka.

“Brskovo i Žabljak Crnojevića su prestonice Crne Gore, nećemo valjda da se stidimo od njih”, poručio je Đurović tokom izlaganja ministarki kulture i medija, Tamari Vujović.

Na isti način, dodaje Đurović, nećemo se stiditi ni trobojke.

”Trobojka je naša istorija, to smo mi. I nećemo se stiditi kad uskoro ispred Skupštine Crne Gore bude trobojka”, tvrdi on.

Kako zaključuje poslanik NSD-a, nada se da neće biti poslanika koji će ulaziti na sporedni ulaz jer se stide da prolaze ispod nje, prenosi RTCG.

Izvor: RTCG
Izvor (naslovna fotografija):FOTO: SKUPSTINA CG

Ostavite komentar

Komentari (0)

X