GP URA: Iza Demokrata stoje nekultura i frustracije, a o našoj partiji njenom lideru govore rezultati

GP URA: Iza Demokrata stoje nekultura i frustracije, a o našoj partiji njenom lideru govore rezultati

Standard

05/06/2022

15:41

Dok se destruktivna, desničarska partija Alekse Bečića i Borisa Bogdanovića bavi trivijalnostima URA se neće baviti takvim stvarima već ozbiljnim državnim poslovima koji će značiti bolji život svih građana, poručuju iz Građanskog pokreta URA.

“Naša predana i istrajna borba protiv kriminala i korupcije daje već rezultate u rekordnoj naplati poreskih obaveza dok Crna Gora bilježi rekordnu posjetu turista, veću od one iz 2019. u istom periodu”, naveli su u saopštenju.

Nastavljaju, kako kažu, dalje “ne pridajući značaj marginalnim desničarskim partijama, izdanicama Srpske radikalne stranke iz Srbije dvijehiljaditih”.

“Dok će se njihovo jedino djelovanje u politici mjeriti ličnim frustracijama, nekulturom, primitivizmom a umijeće u vođenju državnih poslova zamjenom parketa i tapeta o Građanskom pokretu URA i njenom lideru pisaće istorija. Ipak da ih nije takvih razlika se ne bi ni primjećivala, stoga kako i njihov mentor Milivoje Katnić reče – Hvala Demokratama”, zaključuju iz GP URA.

Izvor (naslovna fotografija): GP URA

Ostavite komentar

Komentari (0)

X