Klub odbornika DPS Glavnog grada: Lakušić tvrdio da će Bog pomoći onima koji glasaju protiv DPS, a njemu pomoć stigla od partijske knjižice

Klub odbornika DPS Glavnog grada: Lakušić tvrdio da će Bog pomoći onima koji glasaju protiv DPS, a njemu pomoć stigla od partijske knjižice

Standard

06/06/2021

15:49

U svom mnogo puta do sad viđenom revanšističkom maniru, Vlada Crne Gore je bez održavanja sjednice smijenila odbore direktora ”Regionalnog vodovoda Crnogorsko primorje” i državne kompanije ”Montenegro bonus”, saopšteno je danas iz Kluba odbornika DSP Glavnog grada.

“Za nove predsjednike i članove odbora direktora izabrani su politički podobni ljudi koji će kao partijski kadar popunjavati mjesta podijeljena po dubini od strane partija vladajuće koalicije. Na prijedlog Ministarstva ekologije, prostornog planiranja i urbanizma za predsjednika Odbora direktora Regionalnog vodovoda izabran je Zoran Lakušić, član Demokratske narodne partije”, navode u saopštenju.

Kako su saopštili, ovaj partijski uhljeb je još 2015. godine kritikovao partijska zapošljavanja i rekao da funkcionišu kao oprobana praksa politički podobnih, ”pa za direktora mogu proći samo kandidati po volji vladajućih koalicija”, tvrdio je nekad Lakušić.

“Sada, na poziciji vlasti, ni njemu kao ni većini partijskih uhljeba, ne smeta da svojim angažmanom porekne ono što je kao opozicionar govorio”, navode u saopštenju.

Uzgred, dodaju, sad je potpuno jasno zašto je neposredno pred prošlogodišnje izbore Zoran Lakušić pozivao Vasojeviće na glasanje, manipulišući emocijama vjernika.

“Ne dozvolite da anatema padne na Vasojeviće, božija kazna je jača od svih sila ovog svijeta. Ako glasate protiv DPS-a, Bog će vam pomoći, tvrdio je Lakušić. Ono što je jasno, nakon uhljebljenja u državnoj službi je da je za Lakušića ipak partijska knjižica najveća sila i pomoć u životu”, zaključuju u saopštenju.

Izvor (naslovna fotografija):Zoran Lakušić

Ostavite komentar

Komentari (0)

X