Lalić za Standard: Podnio sam ostavku na mjesto direktora NP Prokletije, iz “ličnih razloga”

Lalić za Standard: Podnio sam ostavku na mjesto direktora NP Prokletije, iz “ličnih razloga”

S Rastoder

28/07/2020

10:58

Doskorašnji funkcioner Socijaldemokrata (SD), Admir Lalić, potvrdio je za portal Standard da je podnio ostavku na mjesto direktora NP Prokletije.

Lalić je od Nacionalnih parkova Crne Gore, kojim rukovodi Elvir Klica (SD) tražio da hitno uvaže njegovu ostavku.

“Podnio sam ostavku iz ličnih razloga. Porodica, planinarenje, šetnja, bašta…to je ono što me sada interesuje. Ništa vše.”, rekao je Lalić za Standard.

Osim Lalića, Mehmedovića, Stijovića koji je potpredsjednik Socijaldemokrata, Barjaktarevića koji je sekretar OO SD Plav, partiju na čijem je čelu Ivan Brajović napustilo je još 10 članova tamošnjeg Odbora.

To su učinili i v. d. sekretara Sekretarijata za opštu upravu i društvene djelatnosti Miralem Metjahić, v. d. direktora Direkcije za izgradnju i investicije Opštine Plav Rusmir Barjaktarević, savjetnik predsjednika Opštine Plav Adis Tošić, zatim Haris Šahmanović, Esad Barjaktarević, Ferid Mehmedović, Ramiz Mehmedović, Fikret Purišić, Salih Kučević i Salih Čekić.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X