“Djevojka rođena u Njujorku, čiji su roditelji iz Crne Gore, imala je vrlo zapažene rezultate u oktagonu i vjeruje da će u najskorijoj budućnosti stići do UFC-a”, navode iz Vlade.
Premijer Spajić je tokom sastanka poručio da će Melisa od sada imati dosta navijača i iz Crne Gore.“Crna Gora je spremna da širom otvorenih ruku dočeka svu svoju djecu. Ponosan sam što će MMA borkinja Melisa Balić svoju prvu sljedeću borbu imati pod zastavom Crne Gore. Malo nas je da bismo imali luksuz da olako prepuštamo talente drugima, moramo biti ujedinjeni i izvanredni kako bismo sve naše bisere vratili kući, da ne bismo bili samo rasadnik talenata kojima se drugi raduju”, naveo je predsjednik Vlade Crne Gore.
Melisa je tokom razgovora istakla da je od 12. godine posvećena borilačkim sportovima i da će ostati u tome do kraja života.
Zato je suvlasnik škole za MMA u Njujorku, jer na taj način dijeli znanje mladima, među kojima ima i polaznika rodom iz Crne Gore.
Preporučeno
“Za mene je velika čast da dobijem državljanstvo, uvijek se trudim da pokažem da je Crna Gora moja zemlja. Sada ću i zvanično moći da nastupam pod crnogorskom zastavom. Na jesen vraćam se u ring, nakon pauze zbog povrede i operacije”, zaključila je Balić.