(VIDEO) Premijer zahvalio svima, pa i Pozitivnoj Crnoj Gori

(VIDEO) Premijer zahvalio svima, pa i Pozitivnoj Crnoj Gori

Standard

07/12/2021

13:29

Premijer Zdravko Krivokapić govoreći na današnjoj konferenciji povodom godine dana rada Vlade, po starom dobrom običaju, napravio je nekoliko gafova. Između ostalog, na podršci je zahvalio i Pozitivnoj Crnoj Gori.

”Ja ću da vam kažem prelomne trenutke u kojima je funkcionisala ova Vlada. Ne želeći da pričam o permanentnoj opstrukciji koja dolazi i od opozicije i dijela pozicije. I zahvalan sam svima koji su nas podržavali, a pogotovo onima koji to permanentno rade. To su Demokratska partija Crne Gore, URA, Pozitivna Crna Gora i takođe djelovi poslanika koji pripadaju DF-u, SNP-u .. Neki su nas protežirali javno, a neki boga mi i tajno”, rekao je premijer Zdravko Krivokapić.

Demokratska partija Crne Gore je, pretpostavlja se Demokratska Crna Gora (Demokrate), a za Pozitivnu Crnu Goru se sluti da je riječ o Pravoj Crnoj Gori Marka Milačića. Ko će znati.

”E pa sad zamislite, da li je sloboda došla ako ima tih koji govore da vas tajno podržavaju”, dodao je premijer. Nije jasno da li je htio da kaže da sloboda zapravo nije došla 30. avgusta, ili da je dobro to što neki moraju da pružaju tajnu podršku.

Povezani članci

Ostavite komentar

Komentari (0)

X