Bulatović: Veliki motiv za revanš Rostovu

Bulatović: Veliki motiv za revanš Rostovu

Standard

01/03/2019

14:31

Budućnost ima problema sa povredama, ali ima veliki motiv da se revanšira Rostovu za poraz, kazala je desni bek podgoričkog tima Katarina Bulatović.

Budućnost ima problema sa povredama, ali ima veliki motiv da se revanšira Rostovu za poraz, kazala je desni bek podgoričkog tima Katarina Bulatović.

Budućnost i Rostov odigraće u nedjelju utakmicu petog kola Glavne runde Lige šampiona.

Bulatović je podsjetila da protiv Rostova u timu Budućnosti neće biti Milene Raičević i Đurđine Jauković.

Povezani članci

“Očekuje nas težak meč, posebno imajući u vidu stanje u kojem se nalazi ekipa. Imamo problema sa povredama, trebaće nam da izvučemo i posljednji atom snage da bi dobili utakmicu. Biće teško, jer će će teren igračice koje nijesu imale mnogo prostora u igri ove sezone. Borićemo se od prvog do posljednjeg minuta”, kazala je Bulatović.

Ona je pozvala navijače da podrže ekipu i pomognu joj da se revanšira Rostovu.

“Imam možda i veću želju da pobijedim svoj bivši klub od ostalih igračica. Dosta sam radila posljednji mjesec i to je počelo da se primjećuje u igri. Pitanje je dana kada ću ponovo biti u formi od ranije”, kazala je Bulatović.

Rostov je prvi međusobni duel na Donu dobio 24:22, a u dosadašnjem dijelu takmičenja ima polovičan učinak.

Po dva trijumfa ima i Budućnost.

Slavila je protiv Kopenhagena (29:27) i Bresta (28:27) u Podgorici 29:27.

Izgubila je, osim na Donu, u gostima i od Kopenhagena 31:20.

Nedjeljni duel u dvorani MOrača počeće u 19 sati.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X