Čikago Bulsi novi tim Nikole Vučevića

Čikago Bulsi novi tim Nikole Vučevića

Standard

25/03/2021

17:53

Centar Orlando Medžika Nikola Vučević karijeru će nastaviti u Čikago Bulsima, objavio je novinar ESPN Adrian Vojnarovski.

Iako je kao prva opcija bila trejd sa Sparsima, čelnici Orlanda, su odbili ponudu San Antonija, a zatim posljednjeg dana za razmjenu igrača prihvatili ponudu Bulsa, koji će u Orlando u zemjenu za Vučevića, poslati Ota Portera i Vendela Kartara, kao i dva igrača iz prve runde drafta u naredne dvije godine, piše Sport klub.

Zajedno sa Vučevićem, put Čikaga će krenuti i Al Faruk Aminu.

https://twitter.com/wojespn/status/1375101977147936769?s=20

“Trejdovi su dio posla kojim se bavim, pa ako bi se to i desilo, normalno bih sve to prihvatio”, izjavio je Vučević nedavno u intervjuu Tanjugu.

Vučevića sa Čikagom čeka borba za plasman u plej-of na Istoku.

Čikago je trenutno deseti na tabeli sa skorom od 19 pobjeda i 24 poraza. Crnogorski reprezentativac bio je 16. pik Filadelfije na draftu 2011, ali je odmah proslijeđen Orlandu. Dva puta je bio učesnik Ol-star mečeva. Vučević ove sezone prosječno postiže 24.5 poena, uz 11.8 skokova i 3.8 asistencije.

https://twitter.com/ShamsCharania/status/1375101112110489602?s=20

Ostavite komentar

Komentari (0)

X