Crna Gora je u plej-ofu: Fudbalerke poražene od Grčke, ali su među tri najbolje drugoplasirne selekcije

Crna Gora je u plej-ofu: Fudbalerke poražene od Grčke, ali su među tri najbolje drugoplasirne selekcije

Standard

16/07/2024

22:04

Fudbalerke Crne Gore večeras su, u duelu posljednjeg kola grupe ‘C3’ kvalifikacija za Euro, u Podgorici poražene od Grčke, rezultatom 2:3 (0:2). No, dobra vijest je da je Crna Gora ipak prošla u plej-of kvalifikacija.

Naime, ‘spasila’ nas je gol razlika – dalje kao drugoplasirane selekcije idu Luksemburg, Crna Gora i Bugarska, a otpadaju Gruzija i Letonija.

1 klik – 100 freebet-ovaRegistruj se na meridianbet.me i pokupi najbolji poklon dobrodošlice!

Meč je otvoren šutem Kuč u četvrtom minutu, ali je lopta završila preko gola. Dva minuta kasnije, gošće su povele – nakon centaršuta, Konguli je bila sama u šesnaestercu i pokušala je glavom, a našoj čuvarki mreže Krstović lopta se od ruku odbila u mrežu.

Crna Gora je pokušala da poravna, no umjesto toga – Grčka je udvostručila vođstvo. U toku je bio 24. minut, kada je Spiridonidu šutnula sa ivice šesnaesterca i pogodila lijevi ugao našeg gola.

Povezani članci

U 62. minutu bilo je 0:3. Konguli je prošla našu golmanku, a potom sa desetak metara prebacila loptu preko dvije odbrambene igračice i poslala je u mrežu.

Ostavite komentar

Komentari (0)