Habib Nurmagomedov ulazi u rijaliti

Habib Nurmagomedov ulazi u rijaliti

Standard

02/02/2019

18:00

Svjetski poznati UFC šampion Habib Nurmagomedov (Khabib Nurmagomedov) neko vrijeme će provesti u srednjovjekovnom kazahstanskom selu.

Svjetski poznati UFC šampion Habib Nurmagomedov (Khabib Nurmagomedov) neko vrijeme će provesti u srednjovjekovnom kazahstanskom selu.

Kako prenose mediji u toj zemlji, Habib će biti jedan od voditelja popularnog rijalitija “Nomad”, koji je pandan mnogo poznatijem “Survivora”.

Snimanje programa planirano je za maj , a prva epizoada trebalo bi biti emitirana u februaru 2020. godine.

Povezani članci

Ono što karakterizira ovaj šou jesu surovi uvjeti u selu, 340 kilometara udaljenog od glavnog grada Astane, a sam fokus je, osim preživljavanja u tradicionalnim uslovima, i promocija kulture i običaja te zemlje.

https://www.instagram.com/p/BsLzWabANUZ/

Kada je riječ o učesnicima, takmičit će se poznati sportisti, među kojima će biti i osvajača medalja na Olimpijskim igrama, a njihov zadatak će biti da obavljaju različite zadatke i odgovaraju na brojne izazove koji su zahtjevni kako fizički tako i intelektualno.

Rekonstruiramo stari zamak i objekte za šou kako bismo stvorili srednjevjekovno okruženje – istakao je Isilbek Ismagambetov, gradonačelnik Kazahstana.

Da podsjetimo, Habib Nurmagomedov je trenutno pod devetomjesečnom suspenzijom, uz koju mora platiti i pola miliona dolara zbog incidenta poslije duela sa Konorom Mekgregorom (Conor McGregor).

Ostavite komentar

Komentari (0)

X