Kako protiv PSŽ-a? Igrao bih sa 22 igrača i parkirao dva autobusa, ako može…

Kako protiv PSŽ-a? Igrao bih sa 22 igrača i parkirao dva autobusa, ako može…

Standard

16/11/2017

21:35

Klaudio Ranijeri na šaljiv način najavio derbi Lige 1

Klaudio Ranijeri na šaljiv način najavio derbi Lige 1

Uoči derbija francuskog prvenstva između Pari Sen Žerman i Nanta, trener „kanarinaca” Klaudio Ranijeri upitan je kako misli da zaustavi Emerijevu napadačku mašineriju. Harizmatični Italijan odgovorio je na šaljiv način i napravio zanimljivu uvertiru pred subotnji okršaj na „Parku prinčeva”.

„Kako namjeravam da uštopujem Nejmara, Kavanija, Mbapea, Alveša? Prvo, ako bih mogao, igrao bih sa 22 igrača u polju, a onda bih ispred našeg gola parkirao dva autobusa. Šalu na stranu, možda bi trebalo da igramo kao Monpelje, sa petoricom pozadi. Oni su tako izvukli 0:0”, kazao je Ranijeri.

„Ono što je važno jeste da moji momci budu smireni i odlučni kada bude presudno. Znam da bi moglo da se dogodi da izgubimo ovaj derbi, ali borićemo se da ne dođe do toga”.

Na pitanje da li navija za PSŽ u Ligi šampiona, Ranijeri je dodao:

„Uvijek navijam da neki Italijanski klub osvoji trofej. Ali ako ne uspiju Juve, Roma ili Napoli, moj sljedeći izbor je Pari Sen Žermen”, završio je nekadašnji menadžer Lestera.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X