Podgorica će danas, sjutra i u petak biti domaćin kvalifikacionog turnira za Ligu šampiona u futsalu.
Preporučeno
Organizator ovog događaja je KMF Titograd koji će preko jermenske ekipe Leo i danskog tima Gentofte pokušati da se domogne elitne runde kvalifikacija u koju će se plasirati samo pobjednik grupe. Sve utakmice se igraju u dvorani Verde, a šampion Crne Gore vjeruje da može čekirati kartu za plasman dalje.
“Žrijeb smo dočekali iz trećeg šešira, što znači da smo imali najmanji koeficijent u odnosu na konkurenciju. Ipak, naše ambicije nijesu male, želimo da prođemo u narednu fazu takmičenja. Problem nam predstavlja to što su nam protivnici nepoznanica, jer su dosta mijenjali sastave u odnosu na one sa kojima su završili prethodnu sezonu“, rekao je trener Titograda, Zoran Milašević, a onda se nadovezao.
“Sve to, naravno, ne umanjuje našu želju za dobrim plasmanom. Moramo reći da nam je čast što smo dobili organizaciju ovog turnira i nadamo se da će sve proteći u najboljem redu“, jasan je Milašević.
RASPORED
Večeras
20.30h KMF Titograd – Genfofte
Četvrtak
20.30h Leo – Gentofte
Petak
20.30h KFM Titograd – Leo












