Marko Pantelić naslijedio Slavišu Kokezu

Marko Pantelić naslijedio Slavišu Kokezu

Standard

01/04/2021

20:45

U Sportskom centru Fudbalskog saveza Srbije održana je sjednica Izvršnog odbora FSS kojom je predsjedavao zamjenik predsjednika FSS Marko Pantelić.

Izvršni odbor FSS konstatovao je da je danom podnošenja ostavke, Slaviša Kokeza prestao da obavlja funkciju predsjednika FSS. Izvršno odbor je konstatovao da će Marko Pantelić, zamjenik predsjednika FSS, u skladu sa pravilima propisanim Statuta FSS, do izbora novog predsjednika FSS obavljati sve poslove iz nadležnosti predsjednika FSS, odnosno zastupnika FSS, pošto je u skladu sa odredbama Statuta FSS već upisan kao zastupnik FSS u odgovarajući registar koji vodi Agencija za privredne registre, saopšteno je iz Fudbalskog saveza Srbije.

Izvršni odbor FSS je izrazio zadovoljstvo zbog odličnog starta „A“ reprezentacije Srbije u kvalifikacijama za SP 2022. i čestitao selektoru Draganu Stojkoviću, stručnom štabu i igračima na ostvarenim rezultatima.

Takođe, usvojio je finansijski plan za 2021. godinu, te donijeta odluka o snimanju svih utakmica Omladinske i Kadetske lige Srbije, sve u cilju regularnosti i afirmacije fudbala u mlađim kategorijama. Izvršni odbor FSS je odlučio da 30 djece sa Kosova i Metohije budu gosti u kampovima FSS u narednom periodu.

Povezani članci

Ostavite komentar

Komentari (0)

X