
Predsjednik Liberalne partije, Andrija Popović, uputio je čestitke košarkaškom klubu „Budućnost Voli“, stručnom stabu i treneru, sjajnim košarkašima koji su ostavili sve na terenu i viteški dokazali koliko vrijede i koliko mogu, grandioznom pobjedom i osvajanjem regionalne ABA lige, kao i direktnim plasmanom u košarkašku Evroligu.
Preporučeno
“Veliki trijumf podgoričkog tima i naših momaka u jednom od najpopularnijih svjetskih sportova sjajna je promocija crnogorskog sporta koji još jednom pokazuje i potvrđuje svoj epitet, najboljeg crnogorskog ambasadora i brenda”, kazao je Popović.
On je ukazao posebno poštovanje rukovodstvu,stručnom štabu, sjajnim košarkašima ali i onima koji su svo vrijeme bodrili KK „Budućnost Voli“ i koji su sinoć usrećili svakog sportskog fana i zadužili Crnu Goru.












