Ranije tokom prošle sezone momak koji igra na pozicijama jedan i dva nastupao u Fenerbahčeu, aktuelnom prvaku Evrope.
“Na NBA draftu 2020. godine izabrala ga je Atlanta, a u najjačoj ligi svijeta nosio je dresove Portlanda i Los Anđeles Lejkersa.Odigrao je ukupno 105 utakmica u NBA ligi, a najbolji utisak ostavio je u Trejl Blejzersima, gdje je na šest mečeva bilježio prosjek od 15,3 poena i 8,3 asistencije.
Krasi ga dobar šut, visok košarkaški IQ, kao i solidan skok za igrača koji pokriva spoljne pozicije.
Karijeru je počeo u NCAA kao igrač LSU univerziteta. U početku igrač zadatka, a do seniorske godine postao je lider ekipe i napada.
Kad smo već kod koledža – bio je jedan od najboljih studenata, diplomirao je na studijskom programu kineziologije, pa je imao i „rezervni plan“ – da se posveti medicini ako košarkaški put ne krene kako treba.
Preporučeno
Skylar, welcome to Podgorica – welcome to Budućnost”, stoji u saopštenju Budućnosti.