Srđan Đoković progovorio o Novakovom stanju, pa pomenuo i Grigora Dimitrova

Srđan Đoković progovorio o Novakovom stanju, pa pomenuo i Grigora Dimitrova

Standard

24/06/2020

09:51

Srđan Đoković naglašava da je doprinos bugarskog tenisera Grigora Dimitrova za ključan u širenju zaraze:

Zašto se to dogodilo? Zato što je čovjek vjerovatno došao bolestan, ko zna odakle. Nije se tu testirao, testirao se na nekom drugom mjestu… Mislim da to nije u redu. Dobro, šta da se radi… Nanio je veliku štetu i Hrvatskoj i nama kao porodici i Srbiji — kaže Srđan.

Novak je i sam rekao da ne osjeća simptome, ali otac naglašava da se najstariji sin osjeća psihički teško:

— Nikome nije dobro, pa ni njemu… Nikome nije dobro zbog ove situacije, naravno da se ne osjeća dobro, ali šta ćete, situacija je takva kakva jeste. Iz ovoga moramo da izađemo jači, da shvatimo da ovo mora da prođe, da se na neki način svi zaštitimo — otkrio je za RTL Srđan Đoković.

https://www.instagram.com/p/CBz0wIsBg7J/

Ipak, otac prvog reketa svijeta se nada da ćemo u budućnosti ponovo gledati najbolje tenisere svijeta u regionu, konkretno u Zadru.

— Mi ćemo sve uraditi da u budućnosti da, kada bude neko normalno vrijeme i kad ne budemo imali ovakve strahove, ponovimo sve ovo. Sa zadovoljstvom ćemo doći u Zadar — poručio je za hrvatsku televiziju Srđan Đoković.

Od učesnika Adria tour-a u Zadru do sada je utvrđeno da su pored Dimitrova i Novaka zaraženi i hrvatski teniser Borna Ćorić, trener bugarskog tenisera Kristijan Groh, kondicioni trener Novaka Đokovića Marko Paniki.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X