Trinkjeri trener Partizana, Šćepo pomoćnik

Trinkjeri trener Partizana, Šćepo pomoćnik

Standard

01/11/2018

13:58

Živopisni lik iz Milana, čija je majka Hrvatica, a baba Kotoranka, potpisao je ugovor do ljeta 2021. godine

Živopisni lik iz Milana, čija je majka Hrvatica, a baba Kotoranka, potpisao je ugovor do ljeta 2021. godine

Ono što je danima najavljivano, danas je i ozvaničeno: Andrea Trinkjeri je novi trener Partizana.

Živopisni lik iz Milana, čija je majka Hrvatica, a baba Kotoranka, potpisao je ugovor do ljeta 2021. godine.

Srpski mediji spekulišu da je bivši trener Kremone, Juvekazerte, Verolija, Kantua, Uniksa i Bamberga, koji je bio i selektor Grčke, dobio platu od 33.000 eura mjesečno.

Prvi pomoćnik će mu, kao i posljednje sezone u Bambergu, biti proslavljeni crnogorski košarkaš i jedan od miljenika navijača Partizana, Vlado Šćepanović.

Novi stručni ptab će debitovati u subotu u Sremskoj Mitrovici protiv do sada, uz Crvenu zvezdu, jedine neporažene ekipe u ABA ligi, Mega Bemaksa.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X