(VIDEO) Vučević: Orlando je moj dom

(VIDEO) Vučević: Orlando je moj dom

Standard

09/07/2019

15:59

Nikola Vučević je prije tri dana potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa Orlandom vrijedan 100 miliona dolara, a danas je održana promocija na kojoj su osim crnogorskog košarkaša predstavljeni Terens Ros i Al Faruk Aminu.

Nikola Vučević je prije tri dana potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa Orlandom vrijedan 100 miliona dolara, a danas je održana promocija na kojoj su osim crnogorskog košarkaša predstavljeni Terens Ros i Al Faruk Aminu.

Rođeni Baranin nosi dres “magije” već sedam godine, a u naredne četiri će pokušati da napravi korak naprije.

Da podsjetimo, prošle sezone Orlando je nakon mnogo godina igrao plej-of, a Vučević je izborio mjesto na Ol-star meču.

Povezani članci

U narednim sezonama Orlando želi još više, ambicije Vučevića su iste, pa je do dogovora lako došlo. Na pres konferenciji crnogorski reprezentativac je otkrio da je važnu ulogu u odluci da ostane imala i njegova porodica.

Orlando je dom za mene i moju porodicu. Tu smo sedam godina, imamo kuću, u Orlandu smo dobili sina i zaista uživamo. Supruga mi je rekla da je najbolje za sve nas da ostanemo. Takođe, pogodile su se i druge stvari, imamo zajedno još dosta posla i sa optimizmom gledamo u budućnost. Ali, zaista uživamo u Orlandu i to je bitan razlog zbog kojeg sam donio odluku da ostanem“, kazao je Vučević.

 

Ostavite komentar

Komentari (0)

X