Beograd: Pucao u ženu pa sebi u glavu

Beograd: Pucao u ženu pa sebi u glavu

Standard

18/12/2017

09:39

U pucnjavi koja se jutros oko 8.20 časova dogodila na Novom Beogradu povrijeđene su dvije osobe.

U pucnjavi koja se jutros oko 8.20 časova dogodila na Novom Beogradu povrijeđene su dvije osobe.

 

Kako saznaje “Blic” sve se dogodilo na uglu ulica Jurija Gagarina i Dušana Vukasovića, a u pucnjavi su učesvovali muškarac i žena.

“Poziv Hitnoj pomoći je stigao u 8.21. sati da je došlo do obračuna vatrenim oružjem”, rekla je portparolka Hitne pomoći Nada Macura.

Ona je dodala da je muškarac prevezen u Urgentni centar na reanimaciju, dok je žena prevezena u KBC Bežanijska kosa.

Kako nezvanično saznaje Blic, posrijedi je bračni par Duško R. i Tamara R., do pucnjave je došlo u automobilu u kome su se oboje nalazili.

Naime, muškarac, koji je upravljao vozilom naglo je zakočio u Ulici Jurija Gagarina kod broja 140, izašao iz automobila, prišao suvozačevim vratima, otvorio ih i nekoliko puta pucao u ženu!

Nakon što je završio krvavi pir, okrenuo se i pucao sebi u glavu! Policija je blokirala ovaj deo grada i trenutno je u toku uviđaj.

Na licu mjesta je veliki broj policajaca i okupljenih Beograđana. Kako javlja reporter “Blica” sa lica mjesta, na ulici se nalazi i pištolj kojim je zločin počinjen, dok su na ulici vidljivi tragovi krvi.

Očevidac je, kako prenosi Telegraf, kazao da je vidio trenutak u kojem muškarac pokušava sebi da oduzme život, nakon što je upucao ženu.

Kaže i da je prvo mislio da su djeca bacila petarde.

Krenuo sam na posao i čuo sam prasak. Prvo sam pomislio da su petarde. Kada sam bolje pogledao, vidio sam čovjeka sa bradom kako drži pištolj u ruci i ispaljuje jedan hitac u kola, a potom je okrenuo pištolj ka sebi i opalio”, navodi očevidac.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X