BOLESNIK! Bejbisiter ubacio bebu u veš mašinu, dok se borila za dah on je snimao

BOLESNIK! Bejbisiter ubacio bebu u veš mašinu, dok se borila za dah on je snimao

Standard

22/08/2018

08:43

Društvenim mrežama kruži snimak bebe koja je zarobljena u veš mašini, a kako prenose strani mediji, ovog dječaka zatvorio je i usnimio, bejbisiter.

Društvenim mrežama kruži snimak bebe koja je zarobljena u veš mašini, a kako prenose strani mediji, ovog dječaka zatvorio je i usnimio, bejbisiter.

Kako se može vidjeti na snimku, dvogodišnji Kasper pokušava da otvori vrata, ali bezuspješno. Prema pisanju britanskog “Metroa” Kasperova 21-godišnja majka Zaneta, ostavila je svog dječaka sa poznanikom kako bi samo obavila neke poslove van kuće.

Međutim, kada se vratila – imala je šta i da vidi.

Povezani članci

Slučaj je odmah prijavljen policiji, pokrenuta istraga o zlostavljanju djeteta, a u sam slučaj uključena je i socijalna služba.

{youtube}V2TK3I0LHRc{/youtube}

Tokom istrage ovog slučaja, policija je pronašla i fotografije na kojima dvogodišnjaka prisiljavaju i da konzumira cigarete. Majka je negirala da ima bilo kakve veze sa ovim slučajem, tvrdeći da je ostavila telefon kod kuće.

Video je objavio 19-godišnjak po imenu Mateus koga je policija privela, a onda ubrzo i pustila. Još jedan 18-godišnjak je priveden povodom ovog slučaja, kao i dječakov otac, a kako prenose mediji, mogli bi da budu optuženi za zlostavljanje djeteta.

Miroslav Vlačnik, okružni tužilac, rekao je za tamošnje medije da ako oba muškarca budu proglašena krivim, sleduje ih 10 godina zatvora.

Na sreću, dječak nije teže povrijeđen.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X