Incident na ulazu u RIK Srbije: Letjele flaše i jaja

Incident na ulazu u RIK Srbije: Letjele flaše i jaja

Standard

18/12/2023

22:43

Nekoliko incidenata dogodilo se večeras ispred Republičke izborne komisije Srbije. Letjele su i flaše. Okupljeni su vrata RIK-a gađali jajima i limenkama.

Oko 22:30 časova desio se incident kada je iz zgrade RIK-a izašlo obezbjeđenje i nekoliko zaposlenih.

Kako je javio reporter N1, nije bilo jasno kuda su se uputili, i zašto su izašli na glavni ulaz, ali su onda svi shvatili da su pripadnici obezbjeđenja izašli kako bi u zgradu uveli direktora Republičkog zavoda za statistiku (RZS) Miladina Kovačevića.

Ljudi iz obezbjeđenja su uspjeli da ga uvedu u zgradu RIK-a.

Nekoliko praznih flaša poletjelo je u tom trenutku ka vratima.

Povezani članci

Okupljeni gađali i jajima i limenkama

Nezadovoljni time što se ništa ne dešava ni poslije skoro četiri sata protesta ispred zgrade Republičke izborne komisije (RIK), studenti su oko 21:50 časova gađali vrata RIK jajima i limenkama.

Ovo je četvrti sat kako se predstavnici liste “Srbija protiv nasilja” nalaze u RIK, tražeći poništavanje beogradakih izbora.

Kod studenata je, na njihov poziv, došao i kandidat za gradonačelnika Beograda Vladimir Obradović i razgovao je sa njima.

Izvor (naslovna fotografija):Izvor: Fonet

Ostavite komentar

Komentari (0)

X