Kancelarija za KiM navodi u svom saopštenju da je L. M. napadnut u trenutku kada je krenuo od kuće pješke.
Poručuju da su napadači dobacivali L. M. iz automobila u pokretu na albanskom, te da su potom zaustavili vozilo i navodno ga pretukli.
Portal N1 objavio je fotografije Kancelarije za KiM na kojima su, tvrde, vidljive povrede 15-ogodišnjeg dječaka.
Navode da je potom mladić u pratnji oca došao u KBC Kosovska Mitrovica sa vidnim povredama glave, hematomima i ogrebotinama, kao i podlivom ispod oka.
Prema njegovim riječima, napadači su mu zadali više udaraca i u predjelu grudnog koša i stomaka.
Preporučeno
KoSSev portal je povodom navoda Kancelarije za KiM u više navrata pokušao da stupi u kontakt sa kosovskom policijom. Međutim, bezuspješno su se, kako navode, završili svi pokušaji da dobiju zvaničnu informaciju.












