
Predrag M. (35) izrešetan je sinoć u 23 časa u Ulici Dragoša Ilića u Ćupriji. On je izrešetan kada je izlazio iz automobila.
Njega su navodno, teško ranjenog oko 23 sata pronašli mještani koji su pozvali Hitnu pomoć.
Preporučeno
Po izlasku na lice mjesta, na stepenicama, policija je zatekla Milovanovića pogođenog u grudi. Hitna pomoć je Milovanovića, koji je davao znake života, odmah prevezla u bolnicu. Međutim, ubrzo po prijemu Milovanović je preminuo, piše Blic.
Na mjestu ubistva nađene su čaure koje su poslate na vještačenje. Ubijeni Predrag se prema riječima Čupričana ranije bavio kik-boksom.
Prema saznanjima “Blica”, Milovanović u Srbiji nije imao problema sa zakonom. Nepotvrđene informacije međutim kazuju da je hapšen i da je robijao u Švajcarskoj.
“Peđa se ranije bavio kikboksom u KKB Šećeranac, koliko znamo bio je osuđivan u Švajcarskoj, prethodno je radio u opštini. Nije se isticao po gradu po negativnim situacijama. Radio u posljednje vrijeme u kladionici. Velika tragedija za sve koji su ga poznavali“, pričaju Ćupričani, a prenijeli su lokalni mediji.
Napadači su pobjegli u nepoznatom pravcu, policija intenzivno traga za njima.












