VIDEO – Parkiranje se pretvorilo u tuču TRUDNICE i STARICE koju je vidjelo milion ljudi!

VIDEO – Parkiranje se pretvorilo u tuču TRUDNICE i STARICE koju je vidjelo milion ljudi!

Standard

18/04/2018

09:34

Sukob oko mjesta na parkingu kod restorana u gradu Mejkon u Džordžiji eskalirao je u žešću svađu i koškanje koje se završilo hapšenjem 71-godišnje žene.

Sukob oko mjesta na parkingu kod restorana u gradu Mejkon u Džordžiji eskalirao je u žešću svađu i koškanje koje se završilo hapšenjem 71-godišnje žene.

Snimak incidenta sa mobilnog telefona pokazuje kako se ljudi guraju i šamaraju u restoranu “Čedars skreč kičen”. Prije nego što je uhapšena, Džudi Taker je rekla šerifovim zamjenicima da je incident započeo oko mjesta za parking i da je u pitanju “rasni spor” samo zašto što je ona bijela.

https://www.facebook.com/elderwallace/videos/pcb.10157009950967069/10157009950717069/?type=3&theater

Povezani članci

Takerova je u restoranu bila sa svojim sinom i ćerkom koji nisu identifikovani. Druge dvije žene umiješane u incident, 34-godišnja Stefani Mičel i 27-godišnja Trežur Šarpe su crnkinje. Mičelova je izjavila da su ona i Šarpeova uparkiravale, kad im je sin Takerove dobacio kako “treba da nauče kako se parkira” i nazvao ih “glupim kuč***a”.

“Kasnije u restoranu, sin Takerove nam je ponovo prišao i ovaj put nas nazvao crnim lezbijskim kuč***a”, ispričala je Mičelova.

U tom trenutku je Šarpeova počela da snima incident telefonom.

https://www.facebook.com/elderwallace/videos/pcb.10157009950967069/10157010522902069/?type=3&theater

Snimak je objavljen na “Fejsbuk”, a na njemu se vidi i kako ćerka Takerove gurka Šarpeovu, pokušavajući da spriječi snimanje.

“Jesi li svesna da si povrijedila moju majku? Moja majka krvari”, rekla je ćerka Takerove.

U pozadini se čuje kako Takerova dobacuje: “Prepriječili ste nam put dok smo se parkirali.” Ona kasnije dovikuje da nemaju pravo da je snimaju.

Kako se navodi, u tom trenutku je Takerova udarila Šarpeovu posred lica.

“Ja sam trudna! Pogledaj me! Kažnjavaš trudnicu!”, povikala je Šarpeova.

“Pa, moj muž je hendikepiran!”, odgovorila je Takerova.

Kad je policija došla u restoran, na osnovu izjava svjedoka i snimka utvrđeno je da je Takerova započela incident i da Mičelova i Šarpeova nisu uradile ništa pogrešno. Takerova je pritvorena i optužena za lakši napad, a u ponedjeljak je puštena uz kauciju.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X