Za seks sa tri učenika 30 dana zatvora: Profesorka fizičkog UHAPŠENA! Uhvaćena u seksu sa učenicima

Za seks sa tri učenika 30 dana zatvora: Profesorka fizičkog UHAPŠENA! Uhvaćena u seksu sa učenicima

Standard

04/07/2018

16:45

Bivša profesorka fizičkog iz Ohija dobila je 30 dana zatvorske kazne zbog seksa s trojicom svojih učenika.

Bivša profesorka fizičkog iz Ohija dobila je 30 dana zatvorske kazne zbog seksa s trojicom svojih učenika.

Tifani Eičler (36) izvinila se učenicima i porodicama učenika prije nego što je saslušala kaznu u utorak. Prošli mjesec priznala je seks s trojicom učenika, dvojicom 18-godišnjaka i jednim 17-godišnjakom. 

Jedan od susreta dogodio se u razredu nakon nastave. 

Povezani članci

Njena advokatica zahtijevala je manju kaznu, rekavši kako je Tifani osramoćena te joj je uništena karijera, s obzirom na to da je odmah morala dati otkaz, a biće i u registru seksualnih prestupnika.

Osim mjesec dana u zatvoru, dobila je tri godine uslovno, obavezne konsultacije, 300 sati društveno-korisnog rada, novčanu kaznu od 1.000 dolara, a moraće da plati i troškove savjetovanja za svoje žrtve, prenosi Index.hr.

{youtube}RQoajtcVYtE{/youtube}

Ostavite komentar

Komentari (0)

X