(VIDEO) Pogledajte šta je PIRNC DŽORDŽ uradio na SLAVLJU KRALJA ČARSLA: Nasmijao i Kejl Midlton

(VIDEO) Pogledajte šta je PIRNC DŽORDŽ uradio na SLAVLJU KRALJA ČARSLA: Nasmijao i Kejl Midlton

Standard

14/06/2026

12:51

Princ Džordž i princeza od Velsa Kejt Midlton podijelili su simpatičan trenutak tokom ovogodišnje ceremonije ,,Trooping the Colour”, tradicionalne vojne parade kojom se obilježava zvanični rođendan britanskog kralja Čarlsa III.

Članovi britanske kraljevske porodice okupili su se 13. juna na balkonu Bakingemske palate kako bi ispratili prelet aviona Kraljevskog ratnog vazduhoplovstva i završnicu svečanosti.

Dok je intonirana britanska himna, 12-godišnji princ Džordž pokušavao je da zadrži kijanje. Međutim, čim su posljednji taktovi himne završeni, budući britanski kralj nije uspio da se suzdrži.

Na snimku koji se ubrzo proširio društvenim mrežama vidi se kako Džordž rukama prekriva nos i usta prije nego što je kinuo, nakon čega je razmijenio osmijehe sa majkom.

Kejt Midlton se potom nasmijala i nešto mu rekla dok ga je prijateljski potapšala po leđima.

Zanimljivo je da je i sama princeza od Velsa tokom ranijeg dijela ceremonije viđena kako kija tokom vojne parade održane na lokaciji Hors Gards Parejd u Londonu.

Princ Džordž, zajedno sa mlađom sestrom princezom Šarlot (11) i bratom princem Luisom (8), već godinama redovno prisustvuje ovoj važnoj kraljevskoj manifestaciji.

Prvi put pojavio se na balkonu Bakingemske palate tokom ceremonije 2015. godine, kada još nije imao ni dvije godine. Tada ga je u naručju držao njegov otac, princ Vilijam, dok je mali princ mahao okupljenim građanima i posmatrao avione.

Izvor (naslovna fotografija): Printscreen/ X/ The Princess of Wales

Ostavite komentar

Komentari (0)

X