Ona je pozirala s kolegama Lorenzom de Morrom i Micheleom Morroneom koji glume u istom filmu. Za tu priliku Lively je obukla crni prsluk i crne pantalone, a najviše pažnje privukla je njena torbica u obliku trokuta pizze.
Naime, riječ je o torbici brenda “Judith Leiber” koja se prodaje po cijeni od oko 5.700 dolara, ali je trenutno rasprodata. Mnogi pratitelji smatraju da je njena torbica simbolično vezana i za film, čija se radnja odvija u Italiji.Blake Lively showed off a nearly $6,000 pizza-shaped purse, believed to be a nod to her upcoming Italy-set film Another Simple Favor.
— Shadow of Ezra (@ShadowofEzra) April 30, 2025
Pizza is her go-to beverage? pic.twitter.com/LZN5NoI6zL

Ovo nije prvi put da je Lively nosila modne dodatke brenda “Judith Leiber”. Ona je na ranijoj premijeri filma viđena s torbicom u obliku martinija vrijednom 6.000 dolara kojom je odala počast svom liku Emily Nelson I njenom najdražem piću.
Lively je ranije sa suprugom Ryanom Reynoldsom prisustvovala prikazivanju filma u New Yorku. Tom prilikom je nosila korzet haljinu s izrezima, ali su mnogi primijetili detalj koji je na mrežama opisan kao degutantan.
Preporučeno
Na fotografijama s premijere filma “Another Simple Favor” Blake se mogla vidjeti s flekama ispod pazuha, a riječ je o narandžastima tragovima spreja za samopotamnjivanje.