CentreVille Hotel & Experiences i The Living Room u subotu slave svoj drugi rođendan, goste će zabavljati Nevena Božović

CentreVille Hotel & Experiences i The Living Room u subotu slave svoj drugi rođendan, goste će zabavljati Nevena Božović

Standard

09/10/2018

12:06

CentreVille Hotel & Experiences i The Living Room u Podgorici proslaviće drugi rođendan u subotu 13.10.2018. Ovaj urbani hotel, koji pretežno okuplja biznis klijentelu, za dvije godine postojanja ugostio je čak 60 000 gostiju iz cijelog svijeta. Povodom drugog rođendana, hotel će organizovati koncert Nevene Božović, koji će predstavljati poklon gostima koji su CentreVille-u poklonili svoje […]

CentreVille Hotel & Experiences i The Living Room u Podgorici proslaviće drugi rođendan u subotu 13.10.2018. Ovaj urbani hotel, koji pretežno okuplja biznis klijentelu, za dvije godine postojanja ugostio je čak 60 000 gostiju iz cijelog svijeta. Povodom drugog rođendana, hotel će organizovati koncert Nevene Božović, koji će predstavljati poklon gostima koji su CentreVille-u poklonili svoje povjerenje. Koncert će početi u 21:30h, a ulaz je slobodan.

“Gosti hotela dolaze dominantno iz zemalja regiona. Nakon njih, najbrojniji su gosti iz Zapadne Evrope, Kine, Amerike i zemalja Bliskog Istoka. Kroz dvije godine rada, primijetili smo da imamo značajan broj gostiju, koji prilikom svakog boravka u Podgorici biraju naš hotel za svoj crnogorski dom. Na to smo posebno ponosni, zato što smo kroz dvije godine izgradili veliko povjerenje,“ saopštila je Jelena Ognjenović, menadžerka hotela.

CentreVille Hotel & Experiences je tokom 2 godine postojanja zavrijedio i nekoliko značajnih priznanja koja potvrđuju kvalitet usluge, prijatnost ambijenta i ljubaznost personala.

Povezani članci

Veoma nas raduje činjenica da smo preporučeni hotel u Podgorici na sajtovima kakvi su Booking.com i TripAdvisor.com. U svijetu putnika, ovakve reference su izuzetno značajne, zbog toga što su stečene direktno od gostiju koji su kod nas odsjeli, a tim prije su najobjektivnije. Uz to, ove godine smo osvojili i Haute Grendeur nagradu u 4 kategorije i to: Najbolji gradski hotel u Crnoj Gori, najbolji lifestyle hotel u Crnoj Gori, najbolji dizajn hotel u Crnoj Gori, najbolji novi hotel (manje od 3 godine postojanja) u Crnoj Gori“, istakao je Milo Radonjić, PR i marketing menadžer hotela.

The Living Room lounge & dining bar, koji posluje u okviru hotela, izdvojio se kao omiljeno mjesto u Podgorici, a turistima se preporučuje kao lokacija koju ne smiju zaobići. U popularnoj „dnevnoj sobi“ za dvije godine postojanja organizovano je preko 150 zabava različitog karaktera: od DJ nastupa, preko modnih revija, izložbi, do koncerata.

„Kroz koncept The Living Room-a različitim performerima pružili smo platformu posredstvom koje su svoj rad predstavili posjetiocima kako hotela, tako i lounge bar-a. S tim u vezi, organizovali smo događaje koji su postali sinonim za kvalitet, udobnost i aktuelnost. Jedan od događaja na koji smo najponosniji je svakako prvi sajam viskija u Crnoj Gori koji postaje tradicionalan, pa ćemo ga organizovati i naredne godine“, istakao je Dragan Grnović, f&b menadžer hotela

Pored hotela CentreVille, i The Living Room je dobio 4 prestižna internacionalna priznanja koja dolaze od organizacije Haute Grandeur.

The Living Room je od strane ove renomirane organizacije proglašen za restoran / bar sa najboljim koktel menijem u Crnoj Gori, najboljim jedinstvenim iskustvom u Crnoj gori, kao i restoran / bar sa najboljim zabavnim programom u Evropi i najboljim gourmet bifeom na globalnom nivou“, dodao je Grnović.

Koncert Nevene Božović

Povodom drugog rođendana, hotel će organizovati koncert Nevene Božović, koji će predstavljati poklon gostima koji su CentreVille-u poklonili svoje povjerenje. Koncert će početi u 21:30h, a ulaz je slobodan.

Prošlo je dosta vremena od kad sam posljednji put nastupila u Podgorici. Radujem se druženju, jer, pored dobro raspoložene publike, uvijek sam lijepo dočekana i od strane medija. Jedva čekam da moji muzičari i ja zasviramo u CentreVille Hotel & Experiences“, kazala je popularna pjevačica Nevena Božović.

Ovim koncertom biće najavljena sezona nastupa regionalnih imena u The Living Room-u.

#PeopleOfCentreVille

Tokom rođendanske večeri biće upriličeno finale projekta #PeopleOfCentreVille, te će posebnim projekcijama kroz The Living Room biti prikazan život gostiju hotela i lounge bar-a. Tokom proteklih nekoliko mjeseci gosti su sabirali svoje utiske iz omiljene dnevne sobe, i iste plasirali na društvene mreže kojisteći jedinstveni kriterijum #PeopleOfCentreVille.

 

 

Ostavite komentar

Komentari (0)

X