Kim Kardašijan je uručila nagradu svom najboljem prijatelju Mariu Dedivanoviću (37) koji je dobio nagradu za umjetničko dostignuće na “American Influencer” dodjeli nagrada. Kim i Mario sarađuju od njenih samih početaka te zajedno rade više od deset godina. Kim mu je na dodjeli uručila nagradu, a on je odlučio iskoristiti trenutak za govor koji je dirnuo mnoge, prenosi RTL.hr.
“Nije mi važno kako izgledam, šta nosim i posjedujem. Nije mi potrebno da dobijem odobrenje drugih. Znam koliko vrijedim i koja je moja svrha u životu. To nema veze sa lajkovima, subskrajberima i bogatstvom. Sve su to stvari koje zamagljuju vid”, rekao je Mario drhtavim glasom.
Publici u Dolbi teatru, a i pred širokim auditorijumom, priznao je da je cijelog života u strahu da će mu se podsmijavati jer je drugačiji, a to je tek prije par dana otkrio i svojoj majci.
View this post on InstagramA post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on
“Majka me je pogledala svojim lijepim zelenim očima i rekla da od tog dana neću živjeti kao osramoćen jer sam lijep i savršen i da to niko ne može da mi oduzme”, rekao je umjetnik.
On se obratio se svom ocu i rekao da je od njega naučio šta je snaga i da mu je uzor. Mario je otkrio da je kupio imanje u Crnoj Gori nadomak rijeke i albanskih planina. Ipak, kaže da okolinu Tuzi ne može nazvati domom dokle god osjeća stid što je drugačiji.
.@KimKardashian introduces award winner @MakeupByMario #americaninfluencerawards pic.twitter.com/XXpkOiOSdd
— Lindsay Weinberg (@WeinbergLindsay) November 19, 2019
Preporučeno
“Želim da otvorite oči i dušu jer mnoga djeca odrastaju u strahu kao ja što sam odrastao. Razmišljaju o samoubistvu kao ja što sam i ja. Sve to jer ih je strah osude društva i porodice jer su drugačiji. Mi nismo drugačiji. Imamo istu krv. Jednaki smo. Imamo pravo na sreću i ljubav. Prvi put u 37. godini kažem da sam ponosan gej muškarac”, rekao je Mario i zaplakao, a Kim mu je prišla i u znak podrške uhvatila za ruku.