Iako je snimanje serije prekinuto prije 14 godina, glavni glumci “Seksa i grada” i danas privlače pažnju. Obožavaoci kultne serije vole da zavire u njihove privatne živote i saznaju šta se danas događa s njima.
Džon Korbet, to jest Ejdan, još jedna velika ljubavi Keri Bredšo, uskoro puni 57. Osim što se pojavio i u filmskoj verziji serije, Džon je tokom godina igrao u filmovima “Sve za Helen”, “Moj grčko vjenčanje”, “Glasnici zla”,”Nebo nad Montanom”, “Mrzim Dan zaljubljenih”… Glumac je od 2002. godine u vezi sa Bo Derek, seks ikonom osamdesetih.
Upoznali su se sasvim slučajno preko prijatelja Norbija Votersa. U to vrijeme bili su oboje slobodni, a on je uspio da je ubijedi da jedno drugom budu pratnja na Oskar zabavi koju je Norbi organizovao.
Preporučeno
Iako su Džon i Bo u vezi 16 godina, o braku ne razmišljaju jer smatraju da je upravo to što nisu vjenčani razlog zbog kojeg dobro funkcionišu.












