
Popularni glumac iz serije “Igra prestola” zbog stresa i pića završio je na rehabilitaciji, a sada je prvi put viđen, od kako je otišao na liječenje. Naime, Kit Harington viđen je u sjevernom Lonodnu, a kako strani mediji prenose, osjeća se i izgleda dobro.
Kit je prije oko mjesec dana primljen na liječenje na klinku u Konektikatu gdje je podvrgnut kognitivno – bihejvioralnoj terapiji, vidu psihoterapije koji naglašava uticaj mišljenja na to kako se osjećamo i kako se ponašamo, prenijeli su tada strani mediji.
Planetarno popularni glumac je, podsjetimo, u intervjuu za “Variety” ispričao kako nije bio spreman na slavu koju mu je donijela serija “Igra prestola” te da sada po završetku snimanja i emitovanja serije mora da napravi pauzu i da se posveti sebi i rješava neke svoje probleme.
https://www.instagram.com/p/By-CwQ0pf51/
Preporučeno
– Imao sam osjećaj da moram da se osjećam kao najsrećnija osoba na svijetu, a zapravo sam se osjećao užasno jadno. Izgubio sam ravnotežu, što verujem da se mnogima dogodi u dvadesetima – istakao je u pomenutom intervjuu Kit koji ima 32 godine.












