Holivudska glumica: Jako mi je važno da mi deca ne budu materijalisti

Holivudska glumica: Jako mi je važno da mi deca ne budu materijalisti

Standard

05/02/2019

18:31

Holivudska glumica Dženifer Garner je majka troje djece.

foto: x17agency

Holivudska glumica Dženifer Garner je majka troje djece.

Povezani članci

Ona i njen bivši suprug, glumac Ben Aflek imaju ćerke Vajolet (13) i Serafinu (10) i sina Semjuela (6). Iako su se razveli oni zajedno odgajaju svoju djecu. 
 
Budući da im je život pod budnim okom javnosti, iza zatvorenih vrata, Dženifer kaže da su baš kao i svaka druga porodica. 
 
Na pitanje da li žive glamuroznim životom Garnerova je rekla: “Mi smo kao i svaka druga porodica koju bih zamislila“. 
 
“Tokom mog slobodnog vremena stalno smo zajedno. Porodica mi je na prvom mjestu i najviše volim kada smo nasmijani“, rekla je ona. 
 
Glumica je istakla kako joj je važno da joj djeca kasnije u životu ne budu materijalisti i zato ih često vodi na porodično imanje na farmi kako bi naučili da nije materijalno ono što je najvažnije. 
 
“Želim da znaju da nam nisu potrebne sve te stvari kako bismo bili srećni“, zaključila je Garnerova koja je sa Aflekom bila 10 godina u braku.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X