Luka priznao da ne voli Natašu, a evo šta je ona rekla o tome

Luka priznao da ne voli Natašu, a evo šta je ona rekla o tome

Standard

25/04/2018

08:19

Na jučerašnjem ročištu u Prvom osnovnom tužilaštvu Nataša Bekvalac i Luka Lazukić govorili su i o emocijama između njih, a dok je Luka istakao da ne voli Natašu, pjevačica je iznenadila iskrenim odgovorom.

FOTO: Agencije

Na jučerašnjem ročištu u Prvom osnovnom tužilaštvu Nataša Bekvalac i Luka  Lazukić govorili su i o emocijama između njih, a dok je Luka istakao da ne voli Natašu, pjevačica je iznenadila iskrenim odgovorom.

Luka je juče na sudu negirao da je tukao i šutirao Natašu, a na pitanje da li je voli odgovorio je:

“Da li bi trebalo da volim ženu koja mi ovako nešto uradi?“, pitao se Luka, pravdajući se za porodično nasilje, optužujući suprugu da je ona njega napala.

Povezani članci

Nataša je, međutim, u sudu otkrila da i dalje osjeća snažne emocije prema Luki.

“Volim ga, ali ne želim da ga vidim više u životu“, jasna je bila pjevačica, koju je propitivalo pet Lazukićevih advokata, pa se zadržala čak četiri sata u prostorijama suda, prenosi Blic.

Podsjetimo, Luka Lazukić je nad Natašom Bekvalac prošlogvikenda izvršio nasilje, kada ju je nakon svađe koja je prethodila u njihovom porodičnom domu i pretukao, dok je njihova ćerka Katja bila u neposrednoj blizini, sa dadiljom.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X