
Srpsku manekenku Nevenu Miličević javnost je bolje je upoznala tokom njenog učešća u rijaliti šouu “Veliki brat” 2013. godine, a od tada je nema u domaćim medijima. Razlog je jednostavan Nevena živi u Americi, gdje se i danas bavi modelingom.
Nevenino učešće ostalo je, nažalost, upamćeno po jednom incidentu. Podsjećamo, Nevena je tokom svađe sa Ivanom Stamenković Sindi bivšu “Modelsicu” počupala za kosu, a potom je pesnicom udarila po glavi, što je bilo dovoljno za diskvalifikaciju iz ovog šoua.
https://www.youtube.com/watch?v=Cl0mKRkKAgg
Od tada Nevena daleko od Srbije niže uspjehe u svijetu mode i s vremena na vrijeme nekom atraktivnom fotografijom pozdravi pratioce na društvenoj mreži Instagram.
https://www.instagram.com/p/BFEs1eup5fv/
Zbog prirode svog posla često se vizuelno menja i obilazi razne destinacije na američkom kontinentu. Bivša učesnica “Velikog brata” s vremena na vrijeme dolazi u Beograd da obiđe svoje najmilije, a u tim prilikama ne preskače noćni provod.
https://www.instagram.com/p/Be6IUOIHbIr/
Iako joj pojedinici zamjeraju što je korigovala usne, Nevena važi za jednu od najljepših manekenki.
Preporučeno
kurir.rs












