Svekar Nikoline Pišek OTKRIO šta je ubilo njegovog sina Vidoja Ristovića

Svekar Nikoline Pišek OTKRIO šta je ubilo njegovog sina Vidoja Ristovića

Standard

10/05/2022

14:50

Viktor Ristović, poznatiji kao Miša Grof, ispričao je detaljno od čega je umro njegov nasljednik.

“Naša tuga za sinom je neizmjerna, srce nam se cijepa! Nije ni primjereno ni da se drugi, a kamoli ja bavim temama koje su toliko prizemne i sramotne u momentu kada nas je napustilo mlado i divno biće. Moram da kažem da moj sin nije umro tokom odnosa. Danas su mi stigli nalazi obdukcije. Do smrti je došlo uspred respiratorne insuficijencije koja je uzrokovala popuštanje rada srčanog mišića”, rekao je sa tugom u glasu Miša Grof za “Blic”, pa dodao:

“Molim Vas, ne skrnavite uspomenu na mog sina, oca dve divne kćerkice, imajte dušu i pustite ga da počiva u miru!”

Porodica preminulog Vidoja Ristovića obavještava sve prijatelje i porodicu o ispraćaju istoričara umjetnosti na vječni počinak:

Vidoje Ristović i Nikolina Pišek Foto:E-Stock_strahinja_kostic

“Neizmjerna bol i tuga za našim jedinim preminulim sinom u 44. godini života. Obavještavamo rođake i prijatelje da će se opelo održati 12. maja. 2022. godine na Novom groblju u 14:30 časova.

Povezani članci

Podsjetimo, suprug hrvatske voditeljke Nikoline Pišek preminuo je u salonu za masažu.

Vidoje je navodno bio u salonu na masaži strujom, a maserka je bila starija žena od oko 60, prenosili su domaći mediji.

Izvor: Nova.rs

Ostavite komentar

Komentari (0)

X