
Krajem marta prošle godine Šarlot Kaziragi, deveta u redu za tron Monaka, i njen odabranik, francuski producent Dimitri Rasam objavili su vjeridbu, a u septembru su postali roditelji dječaka. Iako je sve izgledalo kao velika ljubavna idila, čini se da odnos nije najbolje funkcionisao. Lijepa princeza raskinula je vjeridbu i otkazala planirano vjenčanje.
Unuka slavne Grejs Keli, 31-godišnja princeza Šarlot Kaziragi iznenada je, samo četiri mjeseca nakon porođaja, otkazala vjeridbu s Dimitrijem Rasamom, s kojim je uskoro planirala da stane pred oltar.
https://www.instagram.com/p/BsERQQFAglD/
Na posljednjem Balu ruža, održanom u martu prošle godine u Monte Karlu, Šarlot je potvrdila da se vjerila sa filmskim producentom i svi su se nadali da je napokon on onaj pravi uz kojeg će se skrasiti. Tome u prilog išla je i trudnoća i dijete rođeno u septembru ove godine. Tada su dobili sina Baltazara.
https://www.instagram.com/p/Bp_H4xoFboK/
Šarlot i Dimitri Rasam su bili u vezi od 2016. godine, nakon što su se upoznali preko zajedničkih prijatelja. Zanimljivo je i da oboje iz prethodnih veza imaju djecu – Šarlot iz veze s Gadom Elmalehom ima četvorogodišnjeg sina Rafaela, dok Rasam iz bivšeg braka ima ćerku.
https://www.instagram.com/p/BsORWhQh8_z/
Prije nego što je sreću i ljubav pronašla u zagrljaju 36-godišnjeg Rasama, naslovnice je punila upravo svojim ljubavnim vezama, posebno onom sa 16 godina starijim komičarom Gadom Elmalehom 2011. godine.
Preporučeno
Nakon toga kratko je bila u vezi s italijanskim scenaristom Lambertom Sanfelićeom, kojeg je upoznala na filmskom festivalu. Iako se on odlično slagao s njenim sinom Rafaelom, razišli su se krajem 2016. godine.tportal.hr












