
Ma, da li će se Erjona Sulejmani pojaviti na Mundijalu u Rusiji, da li će podržati bivšeg muža Blerima Džemailija, reprezentativca Švajcarske? Pitali su se mnogi ovo, bili u nedoumici da li će na tribinama gledati seksi Albanku. Poslije brojnih nagađanja ona je rekla svoje i malo oraspoložila fanove.
Preporučeno
“Navijanje za Blerima nije ništa čudno. Uvijek ću navijati za njega, on je otac mog sina Luana”, rekla je za britanski “San”.
https://www.instagram.com/p/Bj2EcEJAbse/
Ejrona je izgleda preboljela težak razvod od Švajcarca albanskog porijekla izazvan njenim skandaloznim ponašanjem u javnosti. Poznata Albanka je bez ustezanja iznosila detalje seksualnog života sa bivšim suprugom.
https://www.instagram.com/p/Be_uEqpAfH-/
“Loš je u krevetu”, bila je samo jedna od njenih rečenica nakon koje joj se obratio advokat švajcarskog fudbalera sa zahtjevom za razvod. Traženo je od nje i da što prije prestane da koristi prezime Džemaili.
Na razvod je odregovala na svoj način – objavljivanjem golih slika. U međuvremenu se malo primirila iako od provokativnog imidža nije odustala.
Imidž je i glavni razglog zbog kojeg se njeni fanovi grčevito drže nada da će Ejrona, Mis Evropskog prvenstva u fudbalu 2016. u Francuskoj, pojaviti u Rusiji postoje. Njeni obožavaoci iz petnih žila navijaju da se njeno bodrenje ne odvija ispred malih ekrana.












