
“Ljudi sve je u redu”, napisao je Sergej Trifunović na svom Tviter nalogu, kome je sinoć pozlilo na sceni u novosadskom pozorištu, odakle je kolima hitne pomoći prevezen u KC “Vojvodina”.
Kako je taj glumac dodao, bio je u pitanju “samo mali zamor materijala”.
“Em vučem neku virozu danima, em ne stajem. Živ, zdrav, nenormalan. Publici u Novom Sadu se izvinjavam, eto nas za tri dana, da uživamo kako treba”, napisao je on na svom Tviter nalogu.
Ljudi, sve je u redu. Samo mali zamor materijala: em vučem neku virozu danima, em ne stajem. Živ, zdrav, nenormalan. Publici u Novom Sadu se izvinjavam, eto nas za tri dana 25-og, da uživamo kako treba.
— Sergej Trifunović (@WhistlerDick) October 22, 2018
Preporučeno
Podsjetimo, Sergeju Trifunoviću pozlilo je samo nekoliko minuta nakon početka predstave “Voz”, a koja je trebalo da bude odigrana u Pozorištu mladih, u Novom Sadu.
Posle intervencije Hitne pomoći prebačen u Institut za kardio-vaskularne bolesti, odakle je pušten kući posle urađenih pregleda.












