Rađenović: Od subote Morsko dobro organizuje besplatan prevoz trajektom do daljnjeg

Rađenović: Od subote Morsko dobro organizuje besplatan prevoz trajektom do daljnjeg

Standard

17/02/2023

22:35

Trajektna linija Lepetane – Kamenari neće se obustaviti. Od subote 18. februara od sedam sati JP Morsko dobro će organizovati prevoz putnika i vozila besplatno do daljnjeg, saopštio je predsjednik Odbora direktora Morskog dobra Blažo Rađenović.

“Unaprijed se zahvaljujemo svim građankama i građanima na razumjevanju i strpljenju budućih par dana dok ovaj posao na trajektnoj liniji Lepetane – Kamenari ne stavimo u puni kapacitet. Pokazalo se pravo lice i kolikei su patriote od “odgovornih ljudi” i firmi koje su od državnih resursa dobijenih bez koncesija preko decenije ubirale više milona eura godišnje u svoje džepove, kako se sad zahvaljuju svim građanima Herceg Novog, Tivta i Crne Gore. Poruka za njih zakon je isti za sve i nema više privilegovanih pojedinaca i firmi”, napisao je Rađenović na Facebooku.

Pomorski saobraćaj obustaviće od ponoći trajektnu liniju Kamenari – Lepetane, nakon što su večeras primili otkaz Ugovora koji su sa Vladom imali od 2019, kazao je suvlasnik Pomorskog saobraćaja Dejan BanG.

Vlada je danas dala saglasnost na odluku o izmjenama i dopunama odredbi Statuta Javnog preduzeća za upravljanje morskim dobrom, koji toj kompaniji omogućava upravljanje trajektnom linijom Kamenari – Lepetane.

Ostavite komentar

Komentari (0)

X