Zainteresovani za program podrške najprije se prijavljuju popunjavanjem prijavne forme na sajtu dobrojeto.me, nakon čega ulaze u proces selekcije kompanija koje će na poklon dobiti neke od usluga ključnih za unapređenje njihovog poslovanja, među kojima su:
kreiranje web sajta uz logističku podršku;
softverska rješenja;
digitalni marketing i dizajn;
PR (edukacija zaposlenih i konsultantske usluge).
Ovo je jedinstvena prilika malim biznisima da iskoriste prednosti svih digitalnih alata i kanala, neophodnih u kontekstu uspješnog poslovanja, da izgrade ili unaprijede svoj identitet, pozicioniraju se u digitalnom svijetu i postanu konkurentiji na tržištu. Besplatno.
Dobro je to je u svojoj prvoj fazi pozivao sugrađanje na solidarnost kako bismo dočekali budućnost zajedno. Sada kada nam je to zajednički uspjelo, želimo da nastavimo da se borimo i da resursima kojima raspolažemo dodatno olakšamo našim komšijama bez čijih malih biznisa ne možemo dalje. Cilj nam je da od ove krize napravimo priliku, priliku da zajedno učinimo stvari dobrima, boljima – rekao je Nenad Novović, izvršni direktor kompanije Amplitudo koja je pokrenula ovu neprofitnu inicijativu pozivajući preduzeća da se uključe.
Kriterijumi na osnovu kojih će kompanije biti odabrane su: djelatnost preduzeća u oblasti pogođenoj korona virusom; geografsko podučje u kojem kompanija posluje; broj zaposlenih sa fokusom na mikro i mala preduzeća. Rok za prijavljivanje je 15. avgust, dok će se paket usluga za dobitnike realizovati u periodu od 1. septembra do 1. decembra 2020. godine.
Preporučeno
Dobro je to!
















