(Foto) Ivici Kaluđeroviću zadržavanje do 72 sata zbog ubistva Pejovića

(Foto) Ivici Kaluđeroviću zadržavanje do 72 sata zbog ubistva Pejovića

Standard

23/12/2019

08:15

Ivica Kaluđerović koji kasno sinoć uhapšen zbog sumnje da je ubio sugrađanina Mitra Pejovića, nakon saslušanja u Više držvno tužilaštvo, određeno je zadržavanje do 72 sata, saznaje portal Standard.

Ivica Kaluđerović koji kasno sinoć uhapšen zbog sumnje da je ubio sugrađanina Mitra Pejovića, nakon saslušanja u Više držvno tužilaštvo, određeno je zadržavanje do 72 sata, saznaje portal Standard.

Ubistvu koje se dogodilo u noći između subote i nedjelje, oko dva sata u podgoričkom naselju Zabjelo, prethodila je svađa, koja se desila u blizini kuće Kaluđerovića.

Načelnika Odjeljenja kriminalističke policije Centra bezbjendosti Podgoric, Miloš Vučinić saopštio je da je prilikom hapšenja od I.K. oduzet pištolj za koji se sumnja da je korišten za ubistvo Pejovića.

“22. decembra 2019. godine oko 01,30 časova u ulici Milana Božovića u Podgorici izvršeno je ubistvo na štetu M.P. (1984) iz Podgorice, koji je od strane muškog nepoznatog lica u besvjesnom stanju doveden u Urgentni centar KCCG sa vidnim povredama od vatrenog oružja, gdje je podlegao povredama.
Odmah po saznanju za navedeni događaj, službenici Centra bezbjednosti Podgorica u saradnji sa Višim državnim tužiocem u Podgorici preduzeli su operativne mjere i istražne radnje na osnovu čega su uspjeli u veoma kratkom roku, za manje od 24 časa, da rasvijetle navedeno krivično djelo, odnosno da identifikuju počinioca, prikupe materijalne dokaze, nakon čega je lociran i lišen slobode I.K. (1976)”, saopštio je Vučinić.

Povezani članci

                                                                                                                                                                                                           Foto:Uprava policije

Prema saznanjima portala Standarda, Pejović i Kaluđerović, su se bavali sumnjivim poslovima, koji su poznati policiji.

Prvi rezultati istrage ukazuju da je Pejović kobne noći posjetio Kaluđerovića, te da je došlo do konflikta, nakon čega je izvadio pištolj i pucao Podgoričaninu s leđa, pogidivši ga u predjelu abdomena.

Tokom jučerašnjeg dana, zbog za Kaluđerovićem, bili su blokiirani izlazi iz grada prema aerodromu.

Podsjećamo, ranjeni Pejović pronađen je ispred Urgentnog centra, u noći između subote i nedjelje, dva sata iza ponoći. Uprkos naporima ljekara, Podgoričanin je podlegao povredama.

 

Ostavite komentar

Komentari (0)

X