Nekoliko lica, kako saznaje Portal RTNK, juče ujutro kod Muzičke škole u Nikšiću, presreli su V.N..
Ta lica su izašla iz automobila na kojem su bile službene registarske oznake, a kojim su mu prepriječili put.Portalu RTNK je nezvanično predočeno da je u pitanju nastavak sukoba pripadnika navijačkih grupa “Delije” i “Grobari”.
Policija radi na identifikaciji napadača, a tokom jučerašnjeg dana izvršili su pretrese više stanova, a obavili su i racije u nekoliko nikšićkih lokala gdje se pripadnici navijačkih grupa sakupljaju.
Sukob “Delija” i “Grobara” u Nikšiću započet je početkom godine zbog grafita.
Pripadnici “Delija” i “Grobara” u Nikšiću su se potom sukobile 8.februara ispred Nikšićkog pozorišta. Tuču je tada spriječila nikšićka policija.
Preporučeno
Nakon tog incidenta službenici Odjeljenja bezbjednosti Nikšić izvršili su pretres više objekata koje koriste pripadnici pomenutih navijačkih grupa kada su pronašli oružje u ilegalnom posjedu, te drvene i metalne palice, a protiv više lica podnešene su krivične prijave, prenosi portal RTNK.