Rončeviću 15 dana zatvora zbog vrijeđanja Boškovića

Rončeviću 15 dana zatvora zbog vrijeđanja Boškovića

Standard

29/10/2020

20:05

Milan Rončević (41) iz Podgorice, kažnjen je sa 15 dana zatvora zbog toga što je prekršio Zakon o javnom redu i miru – vrijeđanje i drsko ponašanje – na štetu ministra odbrane Crne Gore Predraga Boškovića, piše Pobjeda.

Presudu mu je izrekao Sud za prekršaje. Rončević je jedan od članove grupe koji “brane Sinjajevinu” i uhapšen je ranije danas.

Rončević je sa više građana iz Bara, Sutomora, Podgorice – među kojima su bili i pripadnici ekstremne navijačko-političke grupe ,,Barska srbadija”, logorovao na Sinjajevin. 

Neki od ,,branitelja Sinjajevine” imaju podeblje policijske dosijee, poput Rončevića koji je od 1993. godine bezbjednosno interesantna osoba i dvadesetak puta je hapšen zbog krivičnih djela krađe, provale, teške krađe, a 2008. i 2016. godine procesuiran je zbog nedozvoljenog držanja oružja.

Povezani članci

Izvor (naslovna fotografija):Ilustracija

Ostavite komentar

Komentari (0)

X