Najviše vozača uhapšeno je u Podgorici – 36, zatim 13 u Kotoru, po pet u Budvi i Danilovgradu i dva u Bijelom Polju.
“Slobode je lišeno 106 vozača, od čega: 41 vozač zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola u organizmu u koncentraciji većoj od 1g/kg ili odbijanja alkotestiranja, 26 vozača zbog vožnje pod dejstvom opojnih droga ili drugih psihoaktivnih supstanci ili odbijanja podvrgavanja testiranju, te 39 vozača zbog počinjenih drugih težih prekršaja iz oblasti Zakona o bezbjednosti saobraćaja na putevima”, preciziraju iz UP.
Preporučeno
Policija je, takođe, podnijela 257 prekršajnih prijava, izdala 2.102 prekršajna naloga, privremeno oduzela 19 pari registarskih oznaka, i isto toliko vozila isključila iz saobraćaja.
















